زمینه فعالیت و خدمات قابل ارائه در این نمایشگاه :                        

  1. شرکت های هواپیمایی و خدمات گردشگری ، لیدر تور ها و راهنمایان سفر
  2. هتل ها ، بوم گردها ، مراکز اقامتی ، مراکز توریستی و تفریحی، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، کیترینگ ها و مراکز پذیرایی گردشگری
  3. شرکت های حمل و نقل ( هوایی ، زمینی ، ریلی ، دریایی و حمل بار )
  4. تولیدکنندگان و ارائه دهندگان صنایع دستی و سوغات استان ها ، سیاه چادر های عشایری
  5. تاسیسات هتلینگ ، بیمارستانها و مراکز درمانی گردشگری سلامت
  6. شرکت های سرمایه گذاری سایت های گردشگری و استارتاپ ها
  7. و نرم افزار های گردشگری ، رزرو آنلاین، گونه های مختلف گردشگری ( طبیعت گردی . . . )گردشگری مجازی
  8. سازمانها ، NGO ها ، شرکت های خدماتی و تشریفات گردشگری ، بیمه ایی و بانکداری
  9. دانشگاه ها ، آموزشگاه ها ، مراکز علمی تحقیقاتی ، ماهنامه ها و نشریات تخصصی گردشگری و صنایع دستی

شرایط و قوانین ثبت نام:

مشارکت در این نمایشگاه تابع شرایط و مقررات عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان أصفهان مندرج در وب سایت این شرکت www.isfahanfair.ir می باشد.

برنامه‌ریزی‌ برای برگزاری یازدهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان آغاز شده و این نمایشگاه در اصفهان پایتخت گردشگری ایران اسلامی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در خردادماه سال ۹۸ برگزار خواهد شد و بخش بزرگی از فعالان عرصه گردشگری و هتلداری کشور را گرد هم جمع خواهد کرد.

نکات طلایی درباره نمایشگاه هتلداری اصفهان همه ساله کشورهایی که صاحب صنعت، فرهنگ، طبیعت و یا حتی تاریخ گسترده شناخته شده ای هستند درباره صنعت گردشگری کشور خود، نمایشگاهی در تاریخ های معین برگزار می کنند تا در کنار جذب سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در داخل کشور، با به رخ کشیدن صنایع فرهنگی و یا دستاورهای جدید گردشگری خودشان، خودنمایی زیادی در بین کشور های همسایه انجام دهند که یکی از بخش های پررنگ این نمایشگاه، بخش های مربوط به صنعت هتل و هتلداری می باشد. که خوشبختانه کشور ما با توجه به رشد همراه با توسعه در این بخش همیشه برای بازدید کنندگان نمایشگاه، تازگی را به ارمغان آورده است. بر این اساس، نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان از 2۸ خرداد تا ۳۱ خردادماه ۹۸ در اصفهان برگزار می‌شود.