بازدید وزیر امور خارجه از نمایشگاه بین المللی اصفهان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
وزیر امور خارجه

حضور و بازدید محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در یازهمین نمایشگاه بین المللی اصفهان

وزیر امور خارجه در حاشیه بازدید از طرح نمایشگاه بزرگ اصفهان گفت : نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی اصفهان فرصتی برای معرفی توانمندی های بخش های مختلف ایران اسلامی از جمله فرهنگی، اقتصادی و تاریخی است.

محمد جواد ظریف ادامه داد: ایران به عنوان کشوری که دارای هفت هزار سال سابقه شهرنشینی است به طور این مزیت را در دنیا دارد که سایر کشورها بدانند فراز و نشیب های بسیاری را گذراندیم و قلدرهای بسیاری آمدند و رفتند که هیچیک از آنها باقی نمانده است.
وی اظهار داشت: ایران کماکان ثابت و استوار و سرافراز باقی مانده است و کسانی که از اصفهان بازدید می‌کنند به طور حتم به این واقعه پی می‌برند. وی تصریح کرد: کاشان، شیراز، کرمان و جاهای دیگر که میراث شهرنشینی در ایران را به دنیا نشان می دهند می توانند این واقعیت را بیان کنند که با یک ملت بسیار بزرگ طرف هستند نه ملتی که بتوانند به آنها زور بگویند.

بیانات وزیر امور خارجه

وزیر امور خارجه با اشاره به نمایشگاه بزرگ اصفهان خاطر نشان کرد: از آن جایی که سال ٩٤ خودم این نمایشگاه بزرگ را کلنگ زدم و میزان پیشرفت آن در زمان مسئولیت شهردار فعلی اصفهان چشمگیر بوده است که می توان گفت این پروژه بسیار زیبا و باشکوهی بوده که حق اصفهان همین است. وی اضافه کرد: امیدوارم در آینده نزدیک این پروژه به بهره برداری برسد که با توجه به پیشرفت در کار به طور حتم به زودی این پروژه افتتاح خواهد شد.
دکتر ظریف اظهار امیدواری کرد نمایشگاه گردشگری سال آینده در همین مکان افتتاح بشود. وی درباره طرح ملی اصفهان ٢٠٢٠ بیان کرد: بسیار خرسندم که این توانمندی ویژه اصفهان که سازگار با محیط زیست، زیست بوم و توانمندی های تاریخی اضفهان است مورد توجه شورای شهر و شهرداری اصفهان قرار گرفته است تا اصفهان را به سمتی هدایت کند که سازگار با امکانات این شهر باشد.

بازدید وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران ، دکتر محمد جواد ظریف از نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان را از تلویزیون گردشگری ایران دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه ما شوید:

درباره مجری نمایشگاه

شرکت کیان فرتاک هستی از شرکت های تابعه هلدینگ کافل، مجری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اصفهان (Isfahan International Tourism Exhibition) (IITE) است.

Design by Artinner - © Spring 2019