گردشگری

بزرگترین رویداد گردشگری و صنایع دستی اصفهان

براساس آخرین گزارشاتی که در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان پل تاریخی شهرستان انجام گردید. بزرگترین رویداد گردشگری صنایع دستی اصفهان در خرداد 1398 در شهر اصفهان برگزار گردید. که در ادامه مطلب خلاصه ای از این نشست را به صورت نوشتاری مشاهده خواهید کرد :

اصفهان به عنوان یکی از قطب‌های درمانی و گردشگری ایران نقش پر رنگی در جذب گردشگران سلامت دارد و می‌تواند افزون بر جذب گردشگر سلامت جهت درمان، زمینه را برای گردش سیاحتی این افراد در این شهر زیبا و تاریخی فراهم سازد.

جناب دکتر امید حقیقت مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در حوزه توریسم سلامت مطرح می کند:

همانطور که می دانیم استان فارس با دارا بودن آثار تاریخی شناخته شده جهانی، تنوع زیر ساختهای گردشگری تمهیدات لازم را جهت پایلوت شدن، در گردشگری سلامت را انجام داده است.

جناب دکتر حقیقت افزود: در صنعت گردشگری کشور های هدف را شناسایی و تأسیس نمودیم. کشور هایی مانند (عمان و امارات و در یک ماه آینده نیز قطر و…) به این امید که اگر به ایران سفر کرده و از خدمات آن استفاده نمودند. در صورت بروز هر گونه مشکل، بتوانند به کشورشان مراجعه کرده، شکایت و پیگری کنند.
و در ادامه دکتر امید حقیقت در ادامه گفت:

با هماهنگی صورت گرفته با وزارت بهداشت، امید بر آن داریم که راه حل اصلی و اقدامات بین المللی درست و کاملی برای این کار انجام بدهیم. با توجه به اینکه توریسم سلامت با حساسیت شخص آقای رئیس جمهور پیگیری می شود و مستقیما توسط رئیس سازمان رسیدگی خواهد شد.

در حاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، نشست تخصصی توریسم سلامت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

نظر خود را بنویسید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه ما شوید:

درباره مجری نمایشگاه

شرکت کیان فرتاک هستی از شرکت های تابعه هلدینگ کافل، مجری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اصفهان (Isfahan International Tourism Exhibition) (IITE) است.

Design by Artinner - © Spring 2019