مسئولین اصفهان آماده میزبانی از بزرگترین رویداد گردشگری و صنایع دستی استان می شوند

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
بزرگترین رویداد گردشگری و صنایع دستی اصفهان می شوند

مسئولین استان آماده میزبانی از بزرگترین رویداد گردشگری و صنایع دستی اصفهان می شوند.

جلسه شورای سیاستگذاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان باحضور دکترسید حسن قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان،دکتر فریدون الله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان، معاون سرمایه گذاری و گردشگری میراث،معاون صنایع دستی اصفهان،مسعود نیک آیین مدیرکل تشریفات استانداری اصفهان، شهردار کاشان ،مهندس نصیر ملت رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان ودکتر محمد عیدی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان،همچنین مهندس علی یارمحمدیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان به همراه مدیران اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان در تالار اشرف استانداری اصفهان برگزار شد.

جلسه نمایشگاه گردشگری اصفهان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در این جلسه اظهارداشت:توسعه سرمایه گذاری در بخش گردشگری، صنایع دستی و تعیین حوزه های گردشگری از اولویت های سرمایه گذاری در استان اصفهان است و با برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی این مهم محقق خواهد شد.
قاصی عسگر افزود:اضافه شدن بخش صنایع دستی به نمایشگاه گردشگری امسال نقطه عطفی در توسعه پایدارصنعت توریسم در استان پهناور اصفهان خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان ونمایشگاه گردشگری اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در این نشست بیان کرد:نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی اصفهان در سال جدید با رویکردی نو به خصوص در نحوه اجرا برگزار خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان

دکترفریدون الله یاری ادامه داد: برگزاری نمایشگاه در خردادماه جاری از اهمیت ویژه‌ای در سطح کشور برخوردار است و با توجه به جایگاه محوری این استان در بخش گردشگری، پیش‌بینی می‌شود بخش قابل توجهی از فعالان این عرصه، در نمایشگاه حضور داشته باشند.

نماینده اصفهان در وزارت امور خارجه

نماینده اصفهان در وزارت امور خارجه در این جلسه با اشاره به اینکه دغدغه همه مسئولین اصفهان برای ورود گردشگران خارجی،قرار دادن امتیازات ویژه است،گفت:شهردار فهیم اصفهان دعوت از شهرهای خواهر خوانده را تقبل نموده و ما نیز با دعوت از سفارتخانه‌ها و قرار دادن برنامه های تخصصی برای گردشگران خارجی با حضور مسئولین کشوری ،تدارکات ویژه ای در نظر گرفته ایم.

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان، همچنین عنوان کرد: با برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان به فعالین این حوزه ثابت میکنیم که سال ۲۰۲۰ میلادی را به حضور اصفهان در مسیر توسعه گردشگری، صنایع دستی و هنر بدل خواهیم کرد.
ملت ادامه داد:گردشگری یکی از ۱۰ صنعت بزرگ جهان است که می‌تواند به سوی اقتصاد سبز حرکت کند، به همین دلیل در چشم انداز ۱۴۰۴ کشور به آن توجه ویژه شده است.

مهندس نصیر ملت رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان

وی گفت:فرهنگ غنی و رشد اقتصادی پایدار و متوازن و همراه با توزیع عادلانه جز اولویت‌های برنامه ششم کشور بوده است که با اجرای برنامه های همچون نمایشگاه های گردشگری به آن دست خواهیم یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در این جلسه اذعان داشت:از سیاست گذاری های امسال برای نمایشگاه های بین المللی برون سپاری و اجرا به بخش خصوصی بوده است که همین امر آغاز موفقیت های بیشماری در برگزاری نمایشگاه های بین المللی خواهد بود.
علی یارمحمدیان اضافه کرد:نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی امسال با حضور متخصصین این حوزه بسیار متفاوت و با کیفیت بسیار بالایی در این صنعت برگزار خواهد شد.

نظر خود را بنویسید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه ما شوید:

درباره مجری نمایشگاه

شرکت کیان فرتاک هستی از شرکت های تابعه هلدینگ کافل، مجری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اصفهان (Isfahan International Tourism Exhibition) (IITE) است.

Design by Artinner - © Spring 2019