مصاحبه اختصاصی تلویزیون گردشگری با دکتر امید حقیقت

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

مصاحبه اختصاصی تلویزیون گردشگری با دکتر امید حقیقت

(مشاور توریسم درمانی وسلامت سازمان میراث فرهنگی کشور)

در ادامه خلاصه ای از مصاحبه اختصصاصی با دکتر حقیقت که در خرداد ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان انجام گردید بیان خواهیم کرد :

گام بلند استان اصفهان در مسیر توسعه گردشگری سلامت

شورای راهبردی گردشگری سلامت معتبرترین مرجع ابلاغ آیین نامه‌ها و مصوبات حوزه سلامت کشور است.

دبیر شورای راهبردی گردشگری سلامت دکتر امین حقیقت اظهارداشت:

اگر بخواهیم نیاز سنجی های انجام شده در حوزه توریسم سلامت را مطرح کنیم به چند مورد مهم میتوان اشاره کرد. ازجمله این موارد میتوان به سند اعتباربخشی بین المللی بیمارستان ها،استفاده از ظرفیت انجمن های دوستی که از مهمترین این ظرفیت ها میتوان به وجود خواهرخوانده های اصفهان اشاره کرد.

جناب فریدون اله یاری مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان،در خصوص توریسم سلامت اذعان داشت:

امروز در کنارگردشگری فرهنگی به دنبال توسعه گردشگری سلامت و به ویژه گردشگری طبیعی دراستان هستیم، به همین منظور تاسیس ۴۳۲ اقامتگاه بومگردی دراستان اصفهان نشان دهنده عزم استان بر توسعه برمبنای این محور است.

نکته قابل ذکر این است که از آنجا که موضوع گردشگری سلامت یکی از اولویت های اصلی گردشگری استان اصفهان به شمار می رود، تلاش شده تا عوامل تاثیرگذار بر توسعه گردشگری سلامت از جمله خدمات بیمارستان ها به صورت تخصصی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان به نمایش گذاشته شود.
لازم به ذکر است تلویزیون گردشگری ایران در همین راستا به مصاحبه با دکتر امین حقیقت دبیر شورای راهبردی توریسم سلامت رفته است. تا قدمی تازه در راه آگاهی سازی و اطلاع رسانی از توریسم سلامت بردارد‌.

نظر خود را بنویسید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه ما شوید:

درباره مجری نمایشگاه

شرکت کیان فرتاک هستی از شرکت های تابعه هلدینگ کافل، مجری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اصفهان (Isfahan International Tourism Exhibition) (IITE) است.

Design by Artinner - © Spring 2019