گزارش نشست تخصصی توریسم سلامت – دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 

 

براساس آخرین گزارشاتی که در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان پل تاریخی شهرستان انجام گردید.

نشست تخصصی توریسم سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان انجام گردید که در ادامه مطلب خلاصه ای از این نشست را به صورت نوشتاری مشاهده خواهید کرد :

اصفهان به عنوان یکی از قطب‌های درمانی و گردشگری ایران نقش پر رنگی در جذب گردشگران سلامت دارد و می‌تواند افزون بر جذب گردشگر سلامت جهت درمان، زمینه را برای گردش سیاحتی این افراد در این شهر زیبا و تاریخی فراهم سازد.

امید حقیقت مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی کشوردر حوزه توریسم سلامت مطرح می کند: همانطور که می دانیم استان فارس با دارا بودن آثار تاریخی شناخته شده جهانی، تنوع زیرساختهای گردشگری تمهیدات لازم را جهت پایلوت شدن، در گردشگری سلامت را انجام داده است.

حقیقت افزود: در صنعت گردشگری کشورهای هدف را شناسایی و تأسیس نمودیم، کشورهایی مانند(عمان و امارات و در یکماه آینده نیز قطر و…)به این امید که اگر به ایران سفر کرده و ازخدمات آن استفاده نمودند ، درصورت بروزهر گونه مشکل،بتوانند به کشورشان مراجعه کرده، شکایت و پیگری کنند.
حقیقت در ادامه گفت:با هماهنگی صورت گرفته با وزارت بهداشت ، امید بر آن داریم که راه حل اصلی و اقدامات بین المللی درست و کاملی برای این کار انجام بدهیم، با توجه به اینکه توریسم سلامت با حساسیت شخص آقای رئیس جمهور پیگیری می شود و مستقیما توسط رئیس سازمان رسیدگی خواهد شد.

در حاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان ،نشست تخصصی توریسم سلامت دردانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

نظر خود را بنویسید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه ما شوید:

درباره مجری نمایشگاه

شرکت کیان فرتاک هستی از شرکت های تابعه هلدینگ کافل، مجری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اصفهان (Isfahan International Tourism Exhibition) (IITE) است.

Design by Artinner - © Spring 2019