نشست خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی اصفهان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
نشست خبری گردشگری و صنایع دستی اصفهان

نشست خبری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان

براساس آخرین گزارشاتی که در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان پل تاریخی شهرستان انجام گردید. نشست خبری با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان،نماینده وزارت امورخارجه در اصفهان، رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر و… در سالن جلسات نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار شد.که در ادامه مطلب خلاصه ای از این نشست را به صورت نوشتاری مشاهده خواهید کرد :

نشست با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان، نماینده وزارت امورخارجه، رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر و مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی شهرداری اصفهان و دبیر کارگروه توسعه گردش گری پایدار و مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با اصحاب رسانه در سالن جلسات نمایشگاه بین المللی اصفهان دیدار کردمد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری استان اصفهان نیز در این نشست خبری گفت:

نمایشگاه فرصت مهمی برای عرضه توانمندی‌ ها و بازاریابی در حوزه‌ های مختلف است؛ ظرفیت‌ های ما در گردشگری بسیار قوی است و جاذبه‌ های تاریخی ما جایگاه خاصی در دنیا دارد و مناطق طبیعی بی‌ نظیری داریم.

فریدون الهیاری ادامه داد: حدود ۳۰ نوع گردشگری مورد توجه در استان اصفهان است اما توانمندی ویژه را در عرضه این قابلیت‌ ها نشان ندادیم که نمایشگاه می‌تواند فرصت خوبی برای ارائه این خدمات باشد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در این نشست خبری از توجه ویژه به صنایع‌ دستی در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت:

تاکنون ۳۰۰ مشارکت‌ کننده برای شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ دستی اصفهان اعلام حضور کرده‌اند که این نمایشگاه در فضای ۹ هزار مترمربع برگزار می‌شود.

در ادامه رئیس کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت:

نمایشگاه گردشگری گام بلندی برای بهبود شرایط گردشگری و صنایع‌ دستی خواهد بود اما با شرایط ایده‌ آل نیز فاصله داریم که امیدواریم این نمایشگاه فرصتی باشد برای ارتباط با علاقه‌ مندان و مخاطبانی که در حوزه گردشگری فعالیت دارند.

نظر خود را بنویسید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه ما شوید:

درباره مجری نمایشگاه

شرکت کیان فرتاک هستی از شرکت های تابعه هلدینگ کافل، مجری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اصفهان (Isfahan International Tourism Exhibition) (IITE) است.

Design by Artinner - © Spring 2019