بازدید دکتر مونسان از نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
بازدید دکتر مونسان

بازدید دکتر مونسان از نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی

براساس آخرین گزارشاتی که در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان پل تاریخی شهرستان انجام گردید. بازدید دکتر مونسان، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان انجام گردید که در ادامه مطلب خلاصه ای از این نشست را به صورت نوشتاری مشاهده خواهید کرد :

دکتر مونسان درحاشیه بازدید از نمایشگاه اصفهان مطرح کرد:

بهره برداری از بناهای احیاء شده، با رعایت استاندارد های این حوزه می تواند اقدام اثر بخشی برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران داخلی و خارجی باشد و در همین راستا برگزاری رویداد های فرهنگی متناسب با ویژگی های هر بنا نیز می تواند به بهره وری هر چه بیشتر این بنا های تاریخی کمک شایان توجهی کند.

قابل ذکراست:

مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان نیز با حضورجناب مونسان ،معاون رئیس جمهور و وزیرمیراث فرهنگی، صنایع دستی کشور برگزارشد.

بیوگرافی دکتر مونسان

 دکتر علی اصغر مونسان (۱۳۴۹- تهران) وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جمهوری اسلامی ایران است. او همچنین آخرین رئیس سازمان میراث فرهنگی،  پیش از انحلال آن بود. او پیش از آن عضو هیئت‌ مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بوده‌ است.

دکتر مونسان فعالیت خود را از سال ۱۳۷۲ هجری‌ شمسی از بخش خصوصی شروع کرده و در اسکله شهید رجایی فعالیت می‌کرده‌ است. وی در مقطعی در بنیاد مستضعفان و همچنین در پارس جنوبی نیز فعال بوده‌ است. و سپس در دوران دوره محمد باقر قالیباف مدیر عامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران شد؛ او پس از مدتی مسوولیت معاونت امور اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران را نیز برعهده گرفت. و سپس به کیش فرستاده‌ شده و مدیرعامل منطقه آزاد کیش شد. عضویت هیئت مدیره و معاونت اجرایی شرکت هریس (ستاد اجرایی فرمان امام ره) نیز از جمله کارهای وی می‌باشد

نظر خود را بنویسید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه ما شوید:

درباره مجری نمایشگاه

شرکت کیان فرتاک هستی از شرکت های تابعه هلدینگ کافل، مجری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اصفهان (Isfahan International Tourism Exhibition) (IITE) است.

Design by Artinner - © Spring 2019