520 میلیون دلار درآمدزایی از تولید و فروش صنایع دستی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان و پتانسیل های آن

آیا از پتانسیل های نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان خبر دارید؟

رابطه نمایشگاه های صنایع دستی و گردشگری با فروش صنایع دستی چیست؟

 

با توجه به گفته های رئیس میراث فرهنگی در نمایشگاه بین المللی گردشگری، یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه گردشگری استفاده و بهره برداری از پتانسیل های داخل کشور میباشد. او همچنین از پتانسیل های استان های سرشار از منابع طبیعی و معدنی و تاریخی هستند گفت که در کشور و جهان زیاد شناخته شده نیستند که با برگزاری نمایشگاه های بین المللی و بهره گرفتن از پتانسیل های بخش خصوصی میتوان در جذب گردشگران و توریست های خارجی کارهای موثر تری را انجام دهند.

ایشان همچنین با ارائه آماری از اهمیت صنایع دستی پرده برداشت و اهمیت این صنعت را در ایجاد شغل و درآمدزایی بیان کردند. این آمار در سال گذشته نشان میدهد که حدود پانصد و بیست میلیون دلار ارز آوری و درآمد برای کشور مان داشته است، در حالی که در حوزه گردشگری آمار رشد نسبت به سال قبل حدود یازده درصد بوده است که قابل توجه میباشد.

معاون رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به زیاد بودن پتانسیل های توریستی در کشور، گفت: از اهداف دیگر این سازمان، این است که با بهره گرفتن از پتانسیل های موجود بیشترین استفاده را جهت رسیدن به مرز بیست میلیون گردشگر را داشته باشیم.

از آمار جالب توجه که ایشان ارائه کرد: «اکنون در تعداد توریست ها از مرز شش میلیون گردشگر عبور کرده‌ایم و به زودی به عدد هفت میلیون گردشگر دست پیدا خواهیم کرد.»

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تاکید کرد: «درصورتی که بخواهیم در زمینه گردشگری حرفی برای گفتن داشته باشیم باید به مرز چهل میلیون گردشگر برسیم مانند آنچه در کشورهای همسایه در حال رخ دادن است. امید هست که با تغییرات اساسی که در زیر ساخت های گردشگری کشور رخ میدهد با بودجه حدود صد و بیست هزار میلیارد تومان در زمانی که مشخص شده انجام شود.

با توجه به اهمیت برگزاری نمایشگاه میتوانید از پتانسیل های نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان که در خرداد ماه برگزار خواهد شد استفاده کنید.

نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان و پتانسیل های آن

نظر خود را بنویسید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه ما شوید:

درباره مجری نمایشگاه

شرکت کیان فرتاک هستی از شرکت های تابعه هلدینگ کافل، مجری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اصفهان (Isfahan International Tourism Exhibition) (IITE) است.

Design by Artinner - © Spring 2019