نشست مشترک خواهر خوانده های اصفهان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
خواهر خوانده های اصفهان

برگزاری نشست فرصت های مشترک خواهرخوانده های اصفهان

براساس آخرین گزارشاتی که در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان پل تاریخی شهرستان انجام گردید. نشست مشترکی با خواهر خوانده های اصفهان انجام گردید که در ادامه مطلب خلاصه ای از این نشست را به صورت نوشتاری مشاهده خواهید کرد :

شهر تاریخی اصفهان با شهرهای شیان چین، كوالالامپور مالزی، فلورانس ایتالیا، یاش رومانی، بارسلون اسپانیا، ایروان ارمنستان، كویت، فرایبورگ آلمان، هاوانا كوبا، لاهور پاكستان، ست پترزبورگ روسیه، داكار سنگال، بعلبك لبنان و نجف عراق عقد دارد. و جزء خواهر خوانده های اصفهان محسوب میشوند.

رفت و آمد و تبادل نظر با هیات های مختلف شهرهای خواهر خوانده اصفهان در زمینه های اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی می تواند به ارتباطات بیشتر اصفهان با شهرهای خواهرخوانده خود منجر شود اما متاسفانه در شرایط كنونی آنگونه كه انتظار می رود این امر مهم تحقق نیافته است.

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان با اشاره به اینكه تقویت ارتباطات با شهرهای خواهر خوانده به توسعه و پیشرفت استان كمك خواهد كرد، گفت:

برقراری ارتباطات بین الملل و تبادل اطلاعات در زمینه های علمی، اقتصادی، اجتماعی، هنری و فرهنگی با شهرهای خواهرخوانده تاثیر بسزایی در بهره برداری از ظرفیت های طرفین دارد.

جناب سالاریان اذعان داشت:

گردشگری، صنعتی زود بازده است و به ثمر نشستن سرمایه گذاری بر روی سایر صنایع زمان بر است و باتوجه به اینكه اصفهان از جاذبه های فرهنگی و طبیعی زیادی برخوردار است بنابر این مسئولان استان باید به صنعت گردشگری اصفهان بیش از پیش توجه كنند.

و در ادامه جناب سالاریان افزود: باید زمینه های توسعه صنعت گردشگری اصفهان را با استفاده از ظرفیت شهرهای خواهر خوانده اصفهان فراهم نمود و از آنها برای معرفی جاذبه های گردشگری این خطه به جهانیان استفاده كرد.

در حاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، نشست فرصت های مشترک خواهرخوانده های اصفهان برگزارشد.

 

 

نظر خود را بنویسید

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه ما شوید:

درباره مجری نمایشگاه

شرکت کیان فرتاک هستی از شرکت های تابعه هلدینگ کافل، مجری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته اصفهان (Isfahan International Tourism Exhibition) (IITE) است.

Design by Artinner - © Spring 2019